09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

محصولات

10 / 10
از 3 کاربر

در بخش از وب سایت راما بیلبورد شما این امکان را خواهید داشت تا از محصولات متنوعی که این تیم قادر به تولید آنها با بالاترین کیفیت ممکنه می باشد دیدن نمایید. شرایط تولیدی هر یک از محصولات در این بخش قابل مشاهده بوده و شما می توانید به راحتی پس از مشاهده محصولات و مقایسه نمودن آنها با یکدیگر تصمیم خود را از بابت اینکه مایلید تا چه نوع تابلویی برای شما ساخته شود قطعی نمایید. برای سفارش تابلو سازی نیز می توانید با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

تابلوسازی را می توان ترکیبی از هنر و صنعت خواند. در گذشته تابلوها تبلیغاتی از ترکیب خطاطی و نقاشی را برای استفاده بر سردرب مغازه ها تشکیل می شد و امروزه انواع تابلو تبلیغاتی برای این منظور ساخته می شود که ترکیبی از هنر و صنعت است. در تابلوسازی مدرن انواع نورپردازی نیز انجام می شود که زیبایی کار را دو چندان می کند. در تابلوسازی انواع حروف فلزی و پلاستیکی را می توان ساخت که بر روی تابلو مورد استفاده قرار بگیرد.

تابلوسازی

نکته ای که در تابلوسازی به دلیل استفاده محیطی باید به آن توجه شود این است که به دلیل این که افراد مختلفی با آن ارتباط دارند باید به گونه ای باشد که بتواند با اکثریت افراد ارتباط بر قرار نماید. بنابراین اولین نکته ای که باید در تابلوسازی مورد توجه قرار بگیرد طرح و رنگ آمیزی طرح گرافیکی تابلو تبلیغاتی می باشد. برای این منظور بهره بردن از افرادی حرفه ای و خلاق در طراحی تابلو می تواند بهترین راه برای دریافت بهترین نتیجه از کار تابلوسازی  می باشد.

انواع تابلو تبلیغاتی

امروزه انواع مختلفی از تابلو جهت تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایبی می باشند و شما می توانید بر اساس نوع نیاز و سلیقه و بودجه ای که دارید و پس از انجام مشاوره با مشاوران تابلوسازی بهترین و مناسب ترین تابلو تبلیغاتی را سفارش دهید. گروه تابلوسازان راما بیلبورد با بهره گیری از گروهی هنرمند و حرفه ای و متخصصینی مجرب موفق شده است تا بهترین ایده ها را برای طراحی و اجرای تابلو به مشتریان گرامی ارائه دهد.

انواع تابلو فلکسی، تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو پلاستیک، تابلو فلزی، تابلو کامپوزیت، تابلو فلکسی و تابلو نئون از انواع تابلو تبلیغاتی می باشد که اطلاعات بیشتر در رابطه با هر کدام را می توانید با کلیک بر روی هر کدام از تصاویر پایین کسب نمایید.

1مجموع 48 محصول
1مجموع 48 محصول
ثبت نظر
ss : fff
0 0
كليه سيلوهاي كف صاف توسط شركت بنتال رولندز طراحي و برنامه ريزي و توليد ميشود. طراحي ها بر اساس بارها و فشارهاي وارده محاسبه گرديده و از استانداردهاي روز مانند DIN10ZZ1987 آلمان و يورو كد EURO CODE۱ قسمت ۴ و محاسبات سازه بر اساس استاندارد BS5950 وEURO CODE 3 صورت ميگيرد. محدوده توليد سيلوهاي كف صاف شركت بنتال رولندز از قطر ۳ متر تا قطر ۳۲ متر ميباشد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :