تابلو چلنیوم

امروزه تابلوهای تبلیغاتی متنوعی برای سر در فروشگاه ها و به طور کلی صنوف مختلف مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از پرکاربردترین این تابلوها که از شکل و ساختار متفاوتی نسبت به سایر تابلوها برخوردار است تابلو چلنیوم میباشد. تابلو چلنیوم که در تابلوسازی طراحی و ساخته میشود از حروف و اشکال برجسته ای بر روی خود برخوردار است که همین برجستگی باعث شده تا جذابیت و در نتیجه تاثیرگذاری آن چندین برابر شود. آلومینیوم پرکاربردترین متریالی است که در تابلوسازی برای ساخت تابلو چلنیوم مورد استفاده قرار میگیرد.

تابلوسازی چلنیوم

برای ساخت تابلو چلنیوم باید ابتدا یک تابلوسازی چلنیوم را بیابید. یافتن یک تابلوسازی چلنیوم کار دشواری است زیرا از آنجایی که ساخت این نوع تابلو به مهارت بالایی نیاز دارد برخی از تابلوسازها از ساخت آن امتناع کرده و همچنین از تخصص و تجهیزات کافی برای ساخت آن برخوردار نیستند. تابلوسازی چلنیوم باید از تجهیزات، مهارت و متریال های مناسب برای ساخت تابلو برخوردار باشد. گروه تابلوسازی راما از جمله تابلوسازی های با تجربه میباشد که انواع تابلو بخصوص تابلو چلنیوم را در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و اجرا میکند.

تابلو چلنیوم

سفارش تابلو چلنیوم

قبل از اینکه سفارش تابلو چلنیوم را انجام دهید باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید. قبل از سفارش تابلو چلنیوم سابقه و اعتبار تابلوسازی را مورد ارزیابی قرار دهید تا به تجربه و همچنین تعداد تابلوهایی که تابلوسازی طراحی و تولید نموده است پی ببرید. قبل از سفراش تابلو چلنیوم  این موضوع را مد نظر داشته باشید که تحویل تابلو چه مدت به طول خواهد انجامید. برخی از تابلوسازی ها قادر به تحویل و نصب تابلو در موعد مقرر نیستند که همین موضوع نارضایتی هایی را در پی خواهد داشت.

قیمت تابلو چلنیوم

اولین عاملی که در قیمت تابلو چلنیوم تاثیرگذار است نوع متریال به کار رفته در تابلو  و همچنین ابعاد تابلو میباشد. هر چه تعداد متریال به کار رفته در ساخت تابلو بیشتر و با کیفیت تر باشد در نتیجه قیمت تابلو چلنیوم نیز افزایش خواهد یافت. دومین عامل در افزایش قیمت تابلو چلنیوم شرکت ها هستند که برخی از شرکت ها برای اینکه هزینه بیشتری را به مشتری تحمیل کنند قیمت ها را افزایش میدهند. قیمت تابلو چلینوم در گروه تابلو سازی راما با اینکه این نوع تابلو از فرایند ساخت پیچیده ای برخوردار است بسیار منصفانه و مناسب در نظر گرفته شده است.

1مجموع 11 محصول
1مجموع 11 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :