تابلو پلکسی گلاس

تابلو پلاستیک از جمله تابلوهای قدیمی محسوب میشود که بر سر در فروشگاه ها و همچنین مغازه ها نصب میشود و همانطور که از نامش نیز پیداست از پلاستیک مخصوص در ساخت آن استفاده میشود. تابلو پلاستیک به دلیل اینکه از مواد پلاستیکی در ساخت آن استفاده شده است وزن کمی دارد و همین موضوع انتقال و نصب آنرا بسیار راحت تر کرده است. تابلو پلاستیک از حروف برجسته ای بر روی خود برخوردار است که البته در برخی از آنها میتوان از نورپردازی برای هر چه بهتر جلوه دادن حروف استفاده نمود.

تابلوسازی پلاستیک

در تابلوسازی پلاستیک انواع مختلفی از این نوع تابلو تولید و مونتاژ میشود که میتوان به تابلوهای پلاستیکی نئونی و تابلو  پلاستیک چلنیوم اشاره نمود. در تابلوسازی پلاستیک نسبت به سلیقه و همچنین سفارش مشتری عمل میشود و مشتری میتواند مناسبترین نوع تابلو را انتخاب نموده تا نسبت به ساخت و تولید آن کاملا بر اساس سلیقه مشتری عمل شود. در تابلوسازی پلاستیک طرح ها و نمونه کارهای آماده نیز وجود دارد که مشتری میتواند با مشاهده آنها یکی از طرح های مورد علاقه خود را سفارش دهد.

تابلو پلاستیک

سفارش تابلو پلاستیک

برای سفارش تابلو پلاستیک با گروه تابلوسازی راما که در زمینه ساخت انواع تابلو مشغول به فعالیت هستند در ارتباط باشید. اما اگر سفارش تابلو لاستیک را به شرکت تابلوسازی واگذار کنید مزیت های دیگری برای شما به همراه خواهد داشت. سفارش تابلو پلاستیک را بهتر است به شرکت های تابلوسازی واگذار کنید زیرا این شرکت ها به دلیل برخورداری از نیروی کار متخصص و باتجربه و همچنین تجهیزات پیشرفته تر میتوانند تابلو با طراحی زیباتر و همچنین درمدت زمان کوتاه تری را طراحی و تولید نمایند. از شرکت هایی که در زمینه تابلوسازی بسیار صاحبنام و مطرح میباشد گروه تابلوسازی راما است و با عملکرد بسیار مناسب خود توانسته نظر و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

قیمت تابلو پلاستیک

قیمت تابلو پلاستیک نسبت به نوع آن و همچنین متریالی که برای ساخت تابلو مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت و متغیر است. قیمت تابلو پلاستیک در شرکت ها و مجموعه های بزرگ همچون گروه تابلوسازی راما بسیار مناسب تر است و اگر به دنبال ساخت تابلو با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن هستید میتوانید با این مجموعه تماس حاصل کرده و از مزیت های آن بهره مند شوید.

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :