09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

تابلو پلکسی گلاس

10 / 10
از 2 کاربر

تابلو پلاستیک از جمله تابلوهای قدیمی محسوب میشود که بر سر در فروشگاه ها و همچنین مغازه ها نصب میشود و همانطور که از نامش نیز پیداست از پلاستیک مخصوص در ساخت آن استفاده میشود. تابلو پلکسی گلاس به دلیل اینکه از مواد پلاستیکی در ساخت آن استفاده شده است وزن کمی دارد و همین موضوع انتقال و نصب آنرا بسیار راحت تر کرده است. تابلو پلاستیک از حروف برجسته ای بر روی خود برخوردار است که البته در برخی از آنها میتوان از نورپردازی برای هر چه بهتر جلوه دادن حروف استفاده نمود.

تابلوسازی پلکسی گلاس

در تابلوسازی پلاستیک انواع مختلفی از این نوع تابلو تولید و مونتاژ میشود که میتوان به تابلوهای پلاستیکی نئونی و تابلو  پلاستیک چلنیوم اشاره نمود. در تابلوسازی پلاستیک نسبت به سلیقه و همچنین سفارش مشتری عمل میشود و مشتری میتواند مناسبترین نوع تابلو را انتخاب نموده تا نسبت به ساخت و تولید آن کاملا بر اساس سلیقه مشتری عمل شود. در تابلوسازی پلکسی گلاس طرح ها و نمونه کارهای آماده نیز وجود دارد که مشتری میتواند با مشاهده آنها یکی از طرح های مورد علاقه خود را سفارش دهد.

تابلو پلاستیک

سفارش تابلو پلاستیک

برای سفارش تابلو پلکسی گلاس با گروه تابلوسازی راما که در زمینه ساخت انواع تابلو مشغول به فعالیت هستند در ارتباط باشید. اما اگر سفارش تابلو لاستیک را به شرکت تابلوسازی واگذار کنید مزیت های دیگری برای شما به همراه خواهد داشت. سفارش تابلو پلکسی گلاس را بهتر است به شرکت های تابلوسازی واگذار کنید زیرا این شرکت ها به دلیل برخورداری از نیروی کار متخصص و باتجربه و همچنین تجهیزات پیشرفته تر میتوانند تابلو با طراحی زیباتر و همچنین درمدت زمان کوتاه تری را طراحی و تولید نمایند. از شرکت هایی که در زمینه تابلوسازی بسیار صاحبنام و مطرح میباشد گروه تابلوسازی راما است و با عملکرد بسیار مناسب خود توانسته نظر و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

قیمت تابلو پلکسی گلاس

قیمت تابلو پلکسی گلاس نسبت به نوع آن و همچنین متریالی که برای ساخت تابلو مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت و متغیر است. قیمت تابلو پلاستیک در شرکت ها و مجموعه های بزرگ همچون گروه تابلوسازی راما بسیار مناسب تر است و اگر به دنبال ساخت تابلو با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن هستید میتوانید با این مجموعه تماس حاصل کرده و از مزیت های آن بهره مند شوید.

تابلو پلکسی گلاس

گروه تابلوسازی راما ساخت تابلو پلکسی گلاس و انواع تابلو ها را با بهترین کیفیت ارائه می کند. تابلو های تبلیغاتی نقش موثری در جذب مشتری دارند و امروزه از انواع تابلو ها برای محیط های مختلف استفاده می شود. تابلو پلکسی گلاس یکی از تابلو های تبلیغاتی است. پلکسی یکی از پلاستیک ‌های شفاف و سبک است که در تابلوسازی از آن استفاده می ‌شود. با توجه به ویژگی‌ های پلکسی موجب شد امروزه در تابلو های مدرن از این متریال استفاده شود. در واقع ورق‌ های پلکسی گلاس بسیار مقاوم هستند و در مقابل شکستگی مقاومت بالایی دارند. ورق پلکسی بسیار شفاف است و در مقابل حرارت مقاومت بالایی دارد.

 کاربرد تابلو پلکسی گلاس

تابلو های پلکسی گلاس با استفاده از برنامه هایی مانند اتوکد طراحی می شوند و برای انواع محیط ها می توان از این نوع تابلو ها استفاده نمود. از موارد استفاده از تابلو پلکسی گلاس می توان به باشگاه ، ایستگاه اتوبوس، بانک ها، ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، لوح تقدیر ، استند های تبلیغاتی، محیط های تجاری و اداری و.. اشاره کرد. تابلو پلکسی گلاس قابل اجرا بر اساس سفارش مشتری می باشد و در صورتی که از مراکز معتبر همچون گروه تابلوسازی راما خدمات ساخت تابلو پلکسی گلاس را دریافت کنید ، از نظر کیفیت تابلو و جذابیت آن اطمینان حاصل خواهید کرد.  

موارد موثر در هزینه اجرای تابلو پلکسی گلاس

قیمت از موارد مهم در خرید تابلو پلکسی گلاس است و فاکتور های زیادی در قیمت تابلو پلکسی گلاس موثر هستند. ابتدا کیفیت تابلو پلکسی گلاس را مورد بررسی قرار دهید و در کنار کیفیت بالا ، قیمت را در نظر بگیرید. از فاکتور های موثر در تعیین قیمت تابلو پلکسی گلاس می توان به مواردی همچون ضخامت ، رنگ ، ابعاد ، طرح ، جنس ، تعداد حروف و... اشاره کرد. بنابراین بر اساس سفارش شما ، قیمت تابلو پلکسی گلاس تعیین می شود.

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :