09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

تابلو نئون

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت تابلو نئون است. تابلو نئون همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست از نئون در ساخت آن استفاده شده است و همین موضوع جذابیت و بازخورد تبلیغاتی آنرا چند برابر کرده است. در ساخت تابلو نئون از طلق به جای شیشه استفاده شده است که از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار است. تابلو نئون در بیشر فروشگاه ها، مراکز تجاری و حتی اداری، سازمان ها و رستوران ها و کافی شاپ ها نیز استفاده میشود. تابلو نئون از حروف برجسته ای برخوردار است که همین برجستگی جذابیت آنرا دو چندان کرده است.

تابلوسازی نئون

در تابلوسازی نئون بر خلاف سایر تابلوها به مهارت بالایی در طراحی و اجرای تابلو نیاز است. هنر دست و طراحی در تابلوسازی نئون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و افرادی که در تابلوسازی این نوع تابلو را تولید و مونتاژ میکنند باید خلاقیت نشان داده و تابلویی جذاب را برای متقاضی تولید نمایند. البته مشتری بصورت سلیقه ای نیز میتواند طرح مورد نظر خود را به تابلوسازی نئون ارائه داده تا هما تابلویی برای او طراحی و تولید شود که مد نظر او میباشد.

تابلو نئون

سفارش تابلو نئون

گروه تابلوسازی راما آماده دریافت سفارش تابلو نئون و طراحی و ساخت آن با بهترین و خلاقانه ترین طرح ها و الگوها میباشد. گروه تابلوسازی راما پس از دریافت سفارش تابلو نئون از با تجربه ترین افراد برای طراحی و همچنین تولید تابلو بهره میگیرد که همین موضوع نتیجه کار را کاملا رضایت بخش و مطابق با نظر مشتری میکند. سفارش تابلو نئون در گروه تابلوسازی راما در مدت زمانی بسیار کوتاه آماده خواهد شد که این به دلیل کاربرد تجهیزاتی مدرن و افراد با تجربه در ساخت تابلو میباشد.

قیمت تابلو نئون

قیمت تابلو نئون بستگی به ابعاد تابلو، اجزای به کار رفته در آن  و همچنین نوع متریال تابلو دارد. قیمت  تابلو نئون در هر شرکتی نیز مختلف میباشد. قیمت تابلو نئون در گروه تابلوسازی راما کاملا مناسب و اقتصادی میباشد و این قیمت های مناسب در حالی به مشتری پیشنهاد میشود که از بهترین نوع متریال برای ساخت تابلو استفاده میشود. قیمت تابلو نئون در بیشتر تابلوسازی ها به دلیل اینکه از جمله تابلوهای خاص محسوب میشود بالا است اما گروه تابلوسازی راما بر خلاف سایر تابلوسازی ها سعی نموده تا قیمت ها را تا حد زیادی مناسب و اقتصادی در نظر بگیرد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :