09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

تابلو لاس وگاسی

10 / 10
از 1 کاربر

ساخت تابلو لاس وگاسی توسط مجموعۀ گروه تابلوسازی راما با مناسب ترین هزینه انجام می گیرد. برای سفارش تابلوسازی لاس وگاسی  ، با همکاران ما تماس بگیرید. تابلو های حروف برجسته دارای تنوع زیادی هستند و مراکز تابلوسازی انواع تابلو ها را برای فروشگاه ها ، مغازه ها، دفاتر و.. از متریال مختلف مانند فلز ، پلکسی گلاس ، چلنیوم، استیل و... می سازند. هر یک از تابلو ها با نام های مختلف در بازار عرضه می شوند. با تلفیق برخی از متریال می توان نمونه ها جدید تابلو های تبلیغاتی را ساخت. از تلفیق هایی که در تابلوسازی انجام می گیرد، استفاده از لامپ های ال ای دی و فلامنتی گرد در حروف است که به این شکل از تابلو ها ، تابلو لاس وگاسی گفته می شود.

تابلو لاس وگاسی چیست؟

تابلو لاس وگاسی از انواع جدید تابلو های تبلیغاتی است که ایده ی آن از شهر لاس وگاس در امریکا آمده است. این تابلو ها که بسیار جذاب هستند ، طرفداران زیادی دارند. این تابلو ها جدید هستند و در انواع مخلتف به تولید می رسند. در ساخت تابلو لاس وگاسی ، استفاده از رنگ های گرم بسیار نمایان است. رنگ های هیجان انگیز با جذابیت بالا موجب نمایان بودن این تابلو ها در میان تابلو ها شده است. این تابلو ها از انواع بهترین تابلو های فلزی هستند و در تابلوسازی لاس وگاس لامپ های زیادی استفاده می شود تا بتوان بر جذابیت آن افزود. در تابلوسازی لاس وگاسی ، لامپ ها بر روی تابلو کار می شوند اما سیمکشی لامپ ها در زیر پایه ها می باشد.

تابلو لاس وگاسی

ساخت تابلو لاس وگاسی

روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که استفاده از تابلو ها نقش موثری را در این زمینه داشته اند. تابلوسازی از تبلیغاتی است که روز به روز نمونه های جدید تر تابلو ها ساخته می شوند زیرا تاثیر گذاری تابلو ها در تبلیغات بسیار زیاد است. تابلو لاس وگاسی یکی از نمونه های تابلو های مدرن است که برای افزایش میزان تاثیر گذاری تابلو ها ، طراحی شده است. ساخت لاس وگاسی در انواع رنگ و طرح انجام می شود بنابراین می توان برای کسب و کار های مختلف از تابلوسازی لاس وگاسی استفاده نمود.

مزایای تابلوسازی لاس وگاسی

تابلو لاس وگاسی به دلیل ویژگی هایی که دارد ، دارای مزایای زیادی می باشد. این تابلو که از انواع جدید ترین تابلو های تبلیغاتی هستند که طرفداران زیادی دارند. در ادامه به مزایای تابلوسازی لاس وگاسی می پردازیم:

  • مصرف کم انرژی

تابلو لاس وگاسی از تابلو هایی است که کم مصرف بوده و با این که از تعداد زیادی لامپ در ساخت تابلو لاس وگاسی استفاده شده است، اما مصرف کم انرژی را دارد زیرا در این تابلو ها از لامپ های کم مصرف استفاده شده است.

تابلو لاس وگاسی

  • جذب مشتری

از مهم ترین اهداف تابلو سازی ، جذب مخاطب است و به همین دلیل تابلو هایی که جذابی بیشتری را دارد جذب مخاطب بیشتری خواهند داشت. جذابیت تابلوسازی لاس وگاسی بسیار زیاد بود و در ساخت تابلو لاس وگاسی از رنگ های گرم استفاده شده است و نور تابلو لاس وگاسی بدون فیلتر بوده و دور نمای زیبایی دارد.

  • دوام بالا

با توجه به تفاوت اقلیم ها ، استفاده از تابلو هایی مناسب با شرایط آب و هوای منطقه ی مورد نظر بسیار مهم است. بنابراین همواره در نصب تابلو های تبلیغاتی به شرایط آب و هوایی منطقه توجه می شود. تابلو لاس وگاسی از تابلو هایی است که با هر منطقه ی آب و هوایی سازگار است. این تابلو ها در سرما ، گرما ، رطوبت و... مقاوت بالایی دارد و به همین دلیل یکی از مزایای ساخت تابلو لاس وگاسی ، دوام بالای آن در شرایط جوی مختلف است. برای سفارش تابلوسازی لاس وگاسی با همکاران ما در مجموعۀ گروه تابلوسازی راما تماس بگیرید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :