ارتباط با ما ۰۹۱۲۲۸۷۳۶۲۹_۰۲۱۷۷۵۸۱۶۳۰

تابلو فلزی

فلز یکی از پرکاربردترین متریال هایی است که در ساخت تابلو مورد استفاده قرار میگیرد. تابلو فلزی از قطعات ریز و درشت فلزی زیادی تشکیل شده است که البته نوع فلز هر یک با یکدیگر متفاوت است. در تابلو فلزی ممکن است از استیل، آلومینیوم و دیگر فلزات بر حسب نیاز استفاده شود. تمام مراحل ساخت تابلو فلزی از جمله طراحی، برش، مونتاژ و حتی نصب توسط تابلوسازی انجام میشود. تابلو فلزی از جمله تابلوهایی به شمار میرود که در تابلوسازی بصورت کاملا حرفه ای و توسط افرادی که در این زمینه از مهارت بالایی برخوردار هستند تولید  و مونتاژ میشود.

تابلوسازی فلزی

در تابلوسازی فلزی ابزارآلات و همچنین چندین نوع ورق های فلزی با تنوع رنگ بالا وجود دارد که همگی برای ساخت تابلو مورد استفاده قرار میگیرند. در تابلوسازی فلزی توسط ابزارآلات مختلف به ورق های فلزی شکل و فرم داده میشود و سپس این فلزات توسط اتصالاتی بر روی تابلو نصب و مونتاژ میشوند. برای ساخت این نوع تابلو باید تابلوسازی فلزی را انتخاب کنید که نمونه کارهای زیادی را در کارنامه خود موجود داشته باشد تا شما بتوانید بر اساس این نمونه کارها بهترین طرح متناسب با صنف خود را انتخاب نمایید. گروه تابلوسازی راما از تابلوسازی های مطرح میباشد که به دلیل سابقه طولانی نمونه کارهای زیادی را پیش روی شما قرار خواهد داد و میتوانید نسبت به سلیقه خود یکی از نمونه کارهای انجام شده را انتخاب نموده و یا حتی میتوانید طرح مورد نظر خود را به این مجموعه ارائه داده تا نسبت به ساخت آن اقدام نمایند.

تابلو فلزی

سفارش تابلو فلزی

سفارش تابلو فلزی را میتوانید به شرکت های زیادی بسپارید اما هر شرکتی نمیتواند گزینه مناسبی برای طراحی و تولید این نوع تابلو باشد. سفارش تابلو فلزی را بهتر است به شرکت هایی که از سابقه کمی در زمینه تابلوسازی هستند واگذار نکنید زیرا این شرکت ها به دلیل  اینکه تعداد تابلوهای کمی را طراحی و تولید نموده اند نمیتوانند تابلوی متناسب با سلیقه و همچنین صنف شما را تولید و مونتاژ نمایند. سفارش تابلو فلزی را میتوانید از گروه تابلوسازی راما یکی از شرکت های قدیمی و صاحب نام در زمینه تولید و مونتاژ تابلو تهیه نمایید.

قیمت تابلو فلزی

قیمت تابلو فلزی به نوع فلزی که در ساخت تابلو مورد استفاده قرار میگیرد بستگی دارد. هر چه فلز به کار رفته در ساخت تابلو گران قیمت تر باشد در نتیجه هزینه تمام شده تابلو نیز افزایش خواهد یافت. گروه تابلو سازی راما از مجموعه های موفق و با تجربه در زمینه تولید انواع تابلو میباشد و میتوانید  با پرداخت منصفانه ترین قیمت تابلوی مورد نظر خود را سفارش دهید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :