09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

تابلو ترموود

10 / 10
از 1 کاربر

تابلو ترموود همان تابلو های چوبی هستند که در سر در مغازه ها و سایر مکان ها مشاهده می شوند. تابلو ترموود یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی است که برای معرفی کسب و کار به دیگران مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه استفاده از تابلو های تبلیغاتی بسیار رواج پیدا کرده است. از تابلو های تبلیغاتی برای تبلیغ برند و محصولات استفاده می شود تا بتوان مشتریان بیشتری را به خود جذب کرد. تابلو ترمووود یک نمای چوبی و کلاسیک را ایجاد می کند و این چوب بیشترین میزان مقاوم و دوام را دارد زیرا در فرآیند های مختلف حرارت دهی و فشردگی، رزین چوب خارج می شود و چوبی صاف حاصل می شود که قابلیت رنگ پذیری دارد.

گروه تابلوسازی راما انواع تابلوسازی ترموود را با طراحی های جذاب و منحصر به فرد به تولید می رساند. این مجموعه از بهترین تابلوساز ها بهره گرفته و تابلو هایی زیبا و با دوام را به شما ارائه می کند. برای سفارش تابلو ترموود با همکاران ما تماس بگیرید.

تابلو ترموود

تابلو ترمووود چیست؟

تابلو ترموود ، تابلویی است که از چوب ترموود ساخته می شود و امروزه بسیاری از فروشگاه ها و سایر مراکز از این تابلو ها استفاده می کنند. در گذشته برای افزایش طول عمر چوب و دوام بالای آن ، چوب را به صورت نیمه سوخته نموده و از آن استفاده می کردند. این کار موجب مقاومت بیشتر چوب نسبت به چوب معمولی می شد که برای کاربرد های مختلف از آن استفاده می کردند.  این کار سبب ثابت ماندن ابعاد و عدم تغییر دایمنشن های الوار های چوبی ، از بین رفتن رطوبت و عدم شکستگی چوب در گذر زمان ، خارج شدن شیره و مواد قندی چوب و ضد کپک و ضد حشره بودن آن می شود.

این کارایی ها از نظر مکانیکی مواد و افزایش کارکرد های خواص آن می باشد به همین دلیل در تابلوسازی نیز استفاده از چوب ترموود رواج پیدا کرد و امروزه در صنعت تابلوسازی از ترموود استفاده ی زیادی می شود.

استفاده از تابلو ترموود

متریال مورد استفاده در ساخت تابلو های تبلیغاتی متفاوت از هم است و انواع مختلف تابلو ها از فلز، چوب، کامپوزیت و پلاستیک و... به تولید می رسد که یکی از این تابلو ها تابلو ترموود است. این تابلو های تبلیغاتی شامل تفاوتی با سایر تابلو ها هستند که این تفاوت جنس متریال به کار رفته در آن است.

تابلو ترموود

امروزه استفاده از چوب در صنعت ساختمان بسیار رواج پیدا کرده است که در نمای خارجی بوده و دوام بلایی دارد. بنابراین انواع تابلو های تبلیغاتی با استفاده از چوب ترموود ساخته می شوند که بسیار زیبا هستند و حس طبیعت را به افراد انتقال می دهند. تابلوسازی ترمووود در رنگ های مختلف طراحی می شود و به دلیل طبیعی بودن و انتقال این حس به مشتریان موجب افزایش مشتری می گردد.

مزایای تابلو ترموود

  • سبک
  • نصب آسان
  • تنوع رنگی بسیار بالا
  • دوام و ماندگاری زیاد
  • طبیعی
  • ضد کپک بودن و حشره
  • قیمت مناسب

 قیمت تابلو ترموود

تابلو ترموود یکی از تابلو های جدیدی است که افراد زیادی این نو تابلو را تهیه می کنند. قیمت یکی از مواردی است که افراد به هنگام طراحی تابلو های تبلیغاتی آن را سوال می کنند. کیفیت یکی از موارد مهم تعیین کننده ی قیمت تابلو ترموود است و هر چه کیفیت بالاتر رود قیمت بالاتر خواهد بود. این مجموعه بهترین تابلو ها را با قیمت بسیار مناسب ارائه می کند.

گروه تابلوسازی راما از بهترین مراکز تابلوسازی در کشورمان است که انواع تابلو ترمووود را طراحی می نماید. برای تهیه ی انواع تابلو ها از طریق سایت و تماس با همکاران ما می توانید سفارش تابلوی مورد نظر خود را ارائه دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :