09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

تابلو استیل

10 / 10
از 1 کاربر

گروه راما با سابقه طولانی در ساخت حرفه ای و مدرن ترین انواع تابلو استیل در سال 1403 برای نصب و تابلوسازی استیل در خدمت شما می باشد

یکی از زیباترین انواع تابلو که تمام مراحل طراحی، ساخت و تولید آن در تابلوسازی انجام میشود تابلو استیل میباشد. تابلو استیل همانطور که به خوبی از نامش نیز پیداست در ساخت آن از ورق استیل استفاده شده که همین موضوع باعث زیبایی دو چندان آن شده است. سابقه ساخت تابلو استیل به سالها پیش باز میگردد و میتوان گفت بر خلاف تصور برخی از مردم جزو تابلوهای قدیمی محسوب میشود. امروزه تابلو استیل در تابلوسازی با دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای تولید میشود اما تابلوهای استیلی که در گذشته تولید میشدند بصورن دستی تولید و مونتاژ میشدند که زمان ساخت تابلو را طولانی میکرد.

تابلوسازی استیل

بیشتری متریالی که در تابلو سازی استیل مورد استفاده قرار میگیرد قاعدتا استیل خواهد بود. در تابلوسازی استیل نسبت به سفارش مشتری از استیل با  ابعاد و رنگ های گوناگون استفاده میشود. ورق های استیل در تابلوسازی استیل نسبت بر اساس سفارش مشتری و در شکل های مختلف به صورت حرفه ای  برش خورده و سپس بر روی سطح تابلو نصب میشوند. البته در تابلوسازی استیل ممکن است حروف و همچنین اشکال بدون آنکه بر روی تابلو قرار بگیرند نیز طراحی و تولید شوند. در این حالت حروف و اشکال بر روی دیوار و هر سطح دیگری نصب میشوند که زیبایی خاصی را نیز پدید می آورند.

تابلو استیل

سفارش تابلو استیل

برای سفارش تابلو استیل شرکت های زیادی وجود دارند که میتوانید بصورت حضوری و همچنین تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید. اما قبل از سفارش تابلو استیل به باید نکته مهمی توجه داشته باشید زیرا هر شرکتی نمیتواند این نوع تابلو را به گونه ای جذاب و قابل پسند طراحی و تولید کند. برای سفارش تابلو استیل ابتدا بهتر است نمونه کارهایی که شرکت تابلوسازی در کارنامه خود موجود دارد را مورد بررسی قرار دهید. هر چه نمونه کارهای شرکت بیشتر باشد در نتیجه میتواند تابلو زیباتر و آنچه را که مد نظر دارید طراحی و تولید نماید.

قیمت تابلو استیل

عواملی وجود دارند که در قیمت تابلو استیل تاثیرگذار هستند. از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تابلو استیل میتوان به قطر حروف و اشکال، نورپردازی داخل و خارج تابلو، قاب تابلو، اندازه و فونت حروف، جنس وسایل و متریال های تابلو، تعداد رنگ های به کار رفته در تابلو، طول و عرض تابلو و اندازه قطر لبه های تابلو اشاره نمود. برای سفارش تابلو استیل با بهترین قیمت و متریال میتوانید با گروزه تابلوسازی راما تماس حاصل کرده و تابلوی مورد نظر خود را با بهترین و منصفانه ترین قیمت سفارش دهید.

تابلو استیل

طراحی و ساخت تابلو استیل و انواع تابلو های جذاب با کیفیت بسیار بالا در مجموعۀ گروه تابلوسازی راما انجام می گیرد. تابلو استیل از تابلو های پر طرفدار است که در صنعت تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تابلو استیل دارای تنوع در رنگ و طرح می باشد و قابل اجرا در طرح های متنوع است. در نمونه های جدید تابلو استیل ، شاهد به کار بردن حروف استیل در کنار ورق پلکسی گلاس هستیم. لبه های حروف از استیل است که با قلع لحیم کاری شده است که امروزه برخلاف گذشته برای برش این لبه ها از قیچی استفاده میشد، از دستگاه های لیزر استفاده می شود.

ویژگی تابلو استیل

تابلو استیل از ورقه های طلایی و نقره ای ساخته می شود و در اجرای تابلو استیل تابلوسازان می توانند بر اساس مهارتی که دارند انواع طرح ها را اجرا کنند. نورپردازی در تابلو استیل می تواند یکی از ویژگی های بسیار خوب این تابلو ها باشد. نورپردازی به صورت هاله ای در اطراف تابلو استیل می باشد. یکی از انواع تابلو های استیل ، تابلو رینگی استیل است که در این نوع از ورقه های پلکسی گلاس برای حروف استفاده می شود و نور در درون این ورقه موجب جلوه ی خاص این تابلو ها می شود. تابلو استیل ها تابلو هایی با مقاومت بسیار بالا هستند و این تابلو ها با دوام و ماندگار هستند و در مقابل باران و نور خورشید مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان می دهند.

ساخت تابلو استیل

برای ساخت تابلو استیل و سایر تابلو ها از طریق مجموعۀ گروه تابلوسازی راما می توانید انواع تابلو های مورد نظر خود را طراحی نمایید. تابلوسازان ما در این مجموعه دارای مهارت بسیار بالایی در ساخت تابلو ها با طرح های متنوع هستند. همچنین هزینه ی تابلوسازی استیل بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :