تابلو استیل

یکی از زیباترین انواع تابلو که تمام مراحل طراحی، ساخت و تولید آن در تابلوسازی انجام میشود تابلو استیل میباشد. تابلو استیل همانطور که به خوبی از نامش نیز پیداست در ساخت آن از ورق استیل استفاده شده که همین موضوع باعث زیبایی دو چندان آن شده است. سابقه ساخت تابلو استیل به سالها پیش باز میگردد و میتوان گفت بر خلاف تصور برخی از مردم جزو تابلوهای قدیمی محسوب میشود. امروزه تابلو استیل در تابلوسازی با دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای تولید میشود اما تابلوهای استیلی که در گذشته تولید میشدند بصورن دستی تولید و مونتاژ میشدند که زمان ساخت تابلو را طولانی میکرد.

تابلوسازی استیل

بیشتری متریالی که در تابلو سازی استیل مورد استفاده قرار میگیرد قاعدتا استیل خواهد بود. در تابلوسازی استیل نسبت به سفارش مشتری از استیل با  ابعاد و رنگ های گوناگون استفاده میشود. ورق های استیل در تابلوسازی استیل نسبت بر اساس سفارش مشتری و در شکل های مختلف به صورت حرفه ای  برش خورده و سپس بر روی سطح تابلو نصب میشوند. البته در تابلوسازی استیل ممکن است حروف و همچنین اشکال بدون آنکه بر روی تابلو قرار بگیرند نیز طراحی و تولید شوند. در این حالت حروف و اشکال بر روی دیوار و هر سطح دیگری نصب میشوند که زیبایی خاصی را نیز پدید می آورند.

تابلو استیل

سفارش تابلو استیل

برای سفارش تابلو استیل شرکت های زیادی وجود دارند که میتوانید بصورت حضوری و همچنین تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید. اما قبل از سفارش تابلو استیل به باید نکته مهمی توجه داشته باشید زیرا هر شرکتی نمیتواند این نوع تابلو را به گونه ای جذاب و قابل پسند طراحی و تولید کند. برای سفارش تابلو استیل ابتدا بهتر است نمونه کارهایی که شرکت تابلوسازی در کارنامه خود موجود دارد را مورد بررسی قرار دهید. هر چه نمونه کارهای شرکت بیشتر باشد در نتیجه میتواند تابلو زیباتر و آنچه را که مد نظر دارید طراحی و تولید نماید.

قیمت تابلو استیل

عواملی وجود دارند که در قیمت تابلو استیل تاثیرگذار هستند. از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تابلو استیل میتوان به قطر حروف و اشکال، نورپردازی داخل و خارج تابلو، قاب تابلو، اندازه و فونت حروف، جنس وسایل و متریال های تابلو، تعداد رنگ های به کار رفته در تابلو، طول و عرض تابلو و اندازه قطر لبه های تابلو اشاره نمود. برای سفارش تابلو استیل با بهترین قیمت و متریال میتوانید با گروزه تابلوسازی راما تماس حاصل کرده و تابلوی مورد نظر خود را با بهترین و منصفانه ترین قیمت سفارش دهید.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :