09122873629
ارتباط با ما 09122873629-02177654612

انواع تابلو لایت باکس فریم لس

10 / 10
از 2 کاربر

تابلو لایت باکس فریم لس یکی دیگر از خاص ترین سبک های تابلوسازی است که می توانید از طریق گروه تابلوسازی راما سفارش دهید. در اینجا شما را با ویژگی های منحصر به فرد تابلو لایت باکس فریم لس آشنا می سازیم، تا بدین وسیله متناسب با سلیقۀ شخصی، در راستای امور تبلیغات می توانید از مزایای تابلو لایت باکس فریم لس پارچه ای استفاده نمائید. این سبک از تابلوسازی جزء طراحی تابلوهای لایت باکس آلومینیومی محسوب می گردد و صاحبان مشاغل می توانند متناسب با سرمایه ای که برای امور تبلیغات در نظر گرفته اند، از چنین روش های تابلوسازی بهره مند گردند.

برای ساخت تابلو لایت باکس فریم لس، از طریق گروه تابلوسازی راما بهترین تابلو ها را تهیه کنید. تابلو لایت باکس فریم لس از انواع مدرن ترین تابلو ها است که دارای ظاهری مینیمال است و از تابلو های چشم نواز می باشد. تابلو لایت باکس فریم لس دارای حجم کم بوده و دارای ضخامت کمی مانند تلویزیون ال ای دی می باشد. استفاده از تابلو لایت باکس فریم لس برای شرکت ها ،فروشگاه ها و سایر محیط ها بسیار عالی خواهد بود.

لایت باکس فریم لس

ساخت تابلو لایت باکس فریم لس

تابلو لایت باکس فریم لس ، تابلو هایی با ضخامت کم می باشند. فریم این تابلو ها از آلومینیوم ساخته می شود و این تابلو ها بسیار مقاوم می باشند. تابلو لایت باکس فریم لس ضد زنگ بوده و در شرایط محیطی دوام خوبی دارند. در این تابلو ها از لامپ های ال ای دی یا اس ام دی استفاده می شود. این تابلو ها قابل قرار گیری بر روی دیوار و یا سقف هستند.

قیمت تابلو لایت باکس فریم لس

هزینه ی اجرای تابلو لایت باکس فریم لس ، به فاکتور هایی از جمله ابعاد و اندازه ، طراحی ، متریال مورد استفاده در آن و... دارد. این تابلو ها در انواع مدل ها هستند که در نوع ایستاده ، آویزی و دیوایی می باشند که هر یک شامل قیمت گذاری مختلف می باشند به همین دلیل بر اساس تابلوی مورد نظر شما می توانید خرید تابلو لایت باکس فریم لس را انجام دهید.

برای ساخت تابلو لایت باکس فریم لس از طریق گروه تابلوسازی راما می توانید انواع بهترین تابلو های تبلیغاتی را تهیه کنید. این مجموعه بهترین قیمت تابلو لایت باکس فریم لس را برای شما در نظر گرفته است. برای سفارش تابلو لایت باکس فریم لس و اطلاع از هزینه ی تابلوسازی با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :